Дорожня карта

Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув ДОРОЖНЯ КАРТА

АТ"Миколаївобленерго"  повідомляє  про планові відключення

Новий Буг: 11.10.2022. 8.00. - 17.00. Технічне обслуговування вул. Цибулька, вул.Першотравнева, вул. П. Мирного, вул.Молода Гвардія, вул. С. Черкасенка, вул.Водопровідна, вул. Софіївська, вул. М.Міхновського, вул. Матросова, вул. О.Ольжича, вул. Коцюбинського, вул.Новоселів, вул. Квітнева, вул.Маяковського, вул. М. Аркаса

УВАГА! Вибухові роботи!

За інформацією ПрАТ " Микитівський  гранітний кар'єр" 05 жовтня з 10.00.год. до 15.00.год на території кар'єру Софіївської дільниці № 7 будуть проведені вибухові роботи!.

До уваги суб’єктів агропромислового комплексу  Новобузької громади!

До уваги суб’єктів агропромислового комплексу Новобузької громади!

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської ОВА інформує, що з метою забезпечення потреб ресурсами для проведення посівної кампанії під урожай 2023 року, зокрема насіння, пропонуємо заповнити опитувальник щодо прогнозованих площі посівів сільськогосподарських культур під урожай 2023 року, в тому числі прогнозовану площу у випадку використання безкоштовного насіння. Надану інформацію буде використано при підготовці запиту Проєктам міжнародної технічної допомоги щодо надання допомоги у вигляді насіння сільськогосподарських культур. Всі пункти опитувальника є обов'язковими для заповнення.                      У випадку відсутності інформації по одній з позицій необхідно зазначати нуль. Опитувальник необхідно заповнити до 14.00 год. 06 жовтня 2022 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1t1INN0nwZnZSEPsbyFv76g_eBsnWuI_JgFogsHzWNv0/edit?ts=633bea2f.