До уваги осіб, які постраждали від вибухів внаслідок російської агресії та проживають на території Новобузької громади!

За рішенням Гуманітарного штабу при Новобузькій міській раді 09.02.2023 року з 9.00 год. до 13.00 год. буде надаватися гуманітарна допомога у вигляді будівельних матеріалів (комплект) особам, які постраждали від вибухів внаслідок російської агресії та зареєстровані згідно законодавства як постраждалі в Новобузькій міській раді.

До уваги жителів Новобузької громади!

Громадська організація "РАЗОМ МИ СИЛЬНІ " буде надавати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів згідно графіку за адресою : вул.Гребеннікова,1 з 8.00.до 14.00.год.

До уваги жителів Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося  60 років  і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

До уваги пенсіонерів за віком, яким виповнилося 60 років і більше та внутрішньо переміщених осіб Новобузької громади!

Гуманітарний штаб  при Новобузькій міській раді повідомляє, що 09.02.2023 та 13.02.2023 року з 8.00 год. до 13.00 год. буде видаватися хліб та консерви  пенсіонерам за віком, яким виповнилося  60 років і більше та ВПО ( які зареєстровані в нашій громаді без вікових обмежень)  за адресою: вул. Гребеннікова,1 згідно графіку.