Про будівництво об’єктів незначного класу

З 24 грудня 2021 року в Україні повноцінно почав працювати електронний кабінет забудовника, який надає адміністративні послуги для будівництва об’єктів незначного класу . Так і Новобузька міська рада розпочала свою діяльність в сфері надання послуг містобудування та архітектури  через портал «ДІЯ» та електронний кабінет забудовника. Для зручності громадян та осіб які мають наміри вести будівельну діяльність для цього створені всі необхідні умови.

Увага! Водно-нітратна метгемоглобінемія   може бути смертельно небезпечною!!!

Увага! Водно-нітратна метгемоглобінемія може бути смертельно небезпечною!!!

Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. Чиста вода - це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.