УВАГА! Засідання бюджетної комісії.

23 квітня о 14:00 відбудеться  засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності міської ради.

Сьогодні члени робочої групи проекту "Реконструкція каналізаційної мережі в місті Новий Буг" ознайомилися з концептуальним рішеннями по робочому проєкту, який розробляє компанія Дельта за фінансової підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe .

Куди можна звернутися за медичною допомогою?

На Платформі допомоги врятованим зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

Перейменовано вулиці громади

В рамках виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»,  відповідно до результатів голосування, міський голова  Максим Лагодієнко підписав розпорядження яким затверджено перелік перейменованих вулиць на території населених пунктів нашої громади.

Надання допомоги військовим, медикам.

Перевага надається медичним, штурмовим підрозділам та підрозділам, котрі виконують бойові завдання на лінії бойового зіткнення, (з розрахунку – один візок на один підрозділ). Візки передаються по Акту прийому-передачі благодійної допомоги.