Продовжуються роботи з естетичного оформлення центру нашого міста

Сьогодні, 7 травня, за участі викладачів та учнів Новобузького центру позашкільної роботи дітей та юнацтва, Новобузької гімназії та КО «Правопорядок 2020» були проведені роботи по висаджуванню квітів, котрі прикрашають бетонні клумби та ліхтарні стовпи центральної площі міста, та продовжено упорядкування парку Випускників - додатково до каштанів висаджено алею хризантем. Окрема подяка за спонсорську допомогу у наданні квітів Захаренковій Наталії, Блащук Володимиру та ФОП Антоненко.

Михайло Федоров: Ми скасуємо штамп у паспорті та довідку про прописку до ID-картки

Реєстрація місця проживання — найпопулярніша держпослуга в Україні. Щомісяця нею користуються сотні тисяч українців. Проте сьогодні ця процедура є бюрократичною і занадто складною.  Зараз потрібно йти в декілька установ та очікувати в чергах, щоб отримати штамп у паспорті або папірець до ID-картки. Цього тижня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який переведе зміну місця реєстрації в онлайн. Послуга буде доступною як власникам паспортів-книжечок, так і ID-карток. Про це заявив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю "Громадському радіо":

Вже 797 ЦНАП облаштували місця для отримання послуг на Порталі Дія

Кількість Центрів, де адміністратори не лише надають держпослуги відвідувачам, а й навчають користуватися порталом Дія, консультують та допомагають отримати послуги онлайн, сягнула 44%. Це 523 ЦНАП, 43 територіальні підрозділи та 231 віддалене робоче місце.

До відома сільгоспвиробників Новобузької територіальної громади!

Підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, а також громадяни, які мають у власності та користуванні земельні ділянки повинні дотримуватись вимог природоохоронного законодавства, у тому числі порядку транспортування, зберігання, застосування пестицидів та агрохімікатів (закони України  «Про пестициди і агрохімікати», «Про рослинний світ», «Про тваринний світ»)

Асоціація міст презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

Впровадження в роботі  програми " Соціальна громада"

Впровадження в роботі програми " Соціальна громада"

Сьогодні, 6 травня, під керівництвом  заступника міського голови Людмили Сотник відбулась нарада  з керівниками структурних підрозділів міської ради щодо  впровадження  та використання в роботі   державної програми « Соціальна громада». Учасники наради обговорили проблеми та перспективи   роботи в даній програмі та можливість  надання якісних  послуг жителям  громади.