Порядок стягнення аліментів із боржника, який відбуває покарання у місцях позбавлення волі

Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Батько та мати мають рівні права та обов’язки по відношенню до своїх дітей.

Сплата кредитної заборгованості подружжям після розірвання шлюбу між ними

Відповідно до ч. 3 ст. 61 Сімейного кодексу України, якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сім’ї, то гроші, інше майно, у тому числі гонорар, виграш, які були одержані за цим договором, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя. Також ч.4 ст. 65 Сімейного кодексу України передбачено, що договір, укладений одним із подружжя в інтересах сім’ї, створює обов’язки для другого з подружжя, якщо майно, одержане за договором, використане в інтересах сім’ї. Отже, грошові кошти, отримані одним з подружжя за кредитним договором, укладеним в інтересах сім’ї, слід вважати спільними коштами подружжя.

Про створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб,які постраждали від домашнього насильства

Сьогодні, 9 серпня, секретар Новобузької міської ради Валентина Остапенко та директор  КУ «Новобузький центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Ілона Бондаревська взяли участь у нараді,яка організована Миколаївською облдержадміністрацією, з питання створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб,які  постраждали від домашнього насильства.

На Миколаївщині розпочато 5-й етап вакцинальної кампанії

Наразі розпочато 5-й етап вакцинальної кампанії, коли вакцинуватись може будь-яка особа, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику. Усі щеплення є добровільними й безоплатними. Нагадаємо, що вакцинація відбувається відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Виконавчого комітету Новобузької міської ради

Під керівництвом заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник, вчора, 05 серпня, пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Виконавчого комітету Новобузької міської ради.

Увага! Штормове попередження

Обласний гідрометеорологічний центр інформує : «В найближчі 1 – 2 години зі збереженням до кінця доби 06 серпня та вночі 07 серпня по Миколаївській області очікується гроза, значний дощ, місцями град. Шквал 15-20 м/сек., місцями до 25 м/сек.». 2 рівень небезпеки – помаранчевий.

У кожній громаді мають бути фахівці з соціальної роботи – Марина Лазебна

З 1 вересня цього року стартує новий пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який допоможе територіальним громадам організувати соціальну роботу з сім’ями та дітьми, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

Щодо впровадження  електронного листка непрацездатності

Щодо впровадження електронного листка непрацездатності

В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність та внесення їх до Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я відповідно до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких будуть формуватися електронні листки непрацездатності (е-лікарняні).