Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Довіра до фахового погляду на ментальне здоров'я зросла на 12 %  Про це свідчать результати другої хвилі дослідження компанії Gradus у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді України Олена Зеленська.

Університет третього віку продовжує свою роботу.

16 лютого 2024 року розпочався новий курс тренінгових занять в університеті третього віку комунальної установи Центр надання соціальних послуг Новобузької міської ради у співпраці з міжнародною громадською організацією. Слухачі університету отримають знання та практичні навички з курсу   "Активне довголіття" або навички подолання стресу та взаємозв'язок фізичного та психісного здоров'я.

Україна вперше може бути представлена на всесвітньому конкурсі  «Найкращі туристичні села» (далі – Конкурс), який започаткований ООН Туризм (UN Tourism) у 2021 році, і є частиною Програми «Туризм для розвитку сільських районів». Конкурс спрямований на підвищення ролі туризму в підтримці та розвитку сіл та селищ, збереження та популяризацію історичних, географічних, соціально-економічних, природніх, екологічних, етнічних, гастрономічних та культурних особливостей їх місцевості.

Юні баскетболісти Казанківської громади Баштанського району змагалися за першість У Миколаївській області триває другий етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Команди змагаються за право представляти свою громаду на районному рівні. Так, на Казанківщині пройшли змагання з баскетболу серед юнаків. Участь у них взяли 14 учнів з Казанківського ліцею та Новофедорівської гімназії. У результаті напруженої боротьби з рахунком 11:10 перемогу здобули вихованці ліцею. «Я радий, що є такі змагання і можна пограти. Було дуже класно й вражаюче», – поділився враженнями гравець команди переможців Артем. #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion

Прозорість та підзвітність

На виконання доручення  начальника Баштанської районної військової адміністрації № 46-д від 10.11.2023., з метою дотримання принципів відкритості та  підзвітності в органах місцевого самоврядування, прозорості у використанні бюджетних коштів, широкого інформування населення  Новобузької громади щодо забезпечення виконання антикорупційного законодавства та вжиття заходів, спрямованих на недопущення корупції.

У Новобузькій громаді відбувся захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого в Новобузька публічна бібліотека відбувся захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.    На заході були присутні міський голова Новобузька міська рада Максим Лагодієнко , перший заступник міського голови Олександр Славінський , начальник відділу соціального захисту Ірина Сябренко , ветерани та учасники бойових дій в Афганістані, голова спілки ветеранів війни в Афганістані та інших країн Віктор Зубенко ,учні 10 та 11 класу Новобузький ліцей 1    У ході пам’ятного заходу присутні теплою згадкою пом’янули усіх, чиє життя забрала афганська війна та розділили загальну скорботу хвилиною мовчання   Міський голова Максим Лагодієнко привітав учасників бойових дій, які і сьогодні в строю, які живуть поряд з нами. Подякував за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність та побажав здоров’я, родинного затишку та мирного неба .   Голова спілки ветеранів - Афганців Віктор Зубенко привітав ветеранів з 35 - річчям виведення військ з Афганістану та вручив нагороди .   Під час заходу учні ліцею провели діалогову дискусію з ветеранами війни в Афганістані про тогочасні події.   Після заходу відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам - афганцям , учасникам бойових дій на території інших держав.