13 березня в Новобузькій громаді за ініціативи народного депутата України Олександр Пасічний відбулися змагання з футзалу

13 березня в Новобузькій громаді за ініціативи народного депутата України Олександр Пасічний відбувся  зимовий кубок «Вклоняюся кожному Герою і Героїні низько» з футзалу серед дитячих команд Баштанського району, де молодь мала змогу продемонструвати свої спортивні навички, згуртованість й стратегічне мислення.

Грантові програми для молоді

Ми відкриваємо великий набір на UPSHIFT Україна у Південному регіоні — у Херсонській, Одеській та Миколаївській областях!

У вівторок, 12 березня, відбувся пресбрифінг за участі заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрія Гранатурова, в.о. начальника управління охорони здоров'я облвійськадміністрації Ірини Ткаченко та її заступника – начальника відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Олега Бабіна.