ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ - 29.08.2023 о 08.41 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “29.08.2023 у найближчі 1-2 години по та області та м. Миколаєву очікуються посилення північно-східного вітру до 15-20 м/сек перший рівень небезпечності жовтий».

ДО УВАГИ  ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НОВОБУЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ НОВОБУЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Новобузька міська рада пропонує суб’єктам господарювання та фізичним особам-підприємцям Новобузької територіальної громади розглянути питання щодо можливості забезпечення автономним швидкісним безпроводним інтернетом місця територіальної громади, що використовуються великою кількістю громадян, наприклад  великі парковки/паркінги біля торгових центрів/ мережевих магазинів/ вокзалів/  наявних пунктів незламності тощо.

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

28.09.2023р.   у  зв′язку з ремонтними роботами по заміні  ШРП №15510239 (ІП-2023)   м.Новий Буг вул.Калініна буде припинено газопостачання: м.Новий Буг : вул. М.Міхновського з № 40 до кінця вулиці ,  вул.Крайова, вул.Зелена з №1 по №15, вул.М.Аркаса з № 1 по № 7.

Увага! Навчально - тренувальні стрільби

28.09.2023 року в період часу з 15.00  до 17.00 години відділенням поліції №1 Баштанського РВП будуть проводитись навчально - тренувальні стрільби в кар"єрі поблизу села Антонівка.

Штормове попередження: від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження

у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північно-східного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби 27 вересня та протягом дня 28.09.2023. Перший рівень небезпечності жовтий»