Члени виконкому  затвердили план заходів з організації роботи щодо  складання проєкту бюджету Новобузької міської територіальної громади на 2024 рік

Члени виконкому затвердили план заходів з організації роботи щодо  складання проєкту бюджету Новобузької міської територіальної громади на 2024 рік

Сьогодні, під головуванням  першого заступника міського голови  Олександра Славінського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.   До уваги членів виконкому було запропоновано 28 питань.

Болгарія не підтримує заборону імпорту зернових з України до ЄС», – Руслан Стефанчук

Під час виступу в рамках Розширеного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про те, що Болгарія припиняє підтримку заборон імпорту зернових з України.

Наша мета перед наступним Самітом НАТО, який відбудеться у Вашингтоні у 2024 році – продемонструвати реальний прогрес у виконанні адаптованої РНП, а також повноцінно запустити роботу Ради Україна-НАТО.

Про це наголосила під час свого робочого візиту до штаб-квартири Альянсу Віцепремʼєрка Ольга Стефанішина на зустрічі з новопризначеним заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Борісом Руге.

Про  комендантську годину та режим світломаскування

Про комендантську годину та режим світломаскування

Баштанська районна військова адміністрація доводить до відома, що згідно з розпорядженням начальника Баштанської районної військової адміністрації від 04.09.2023 №128-р про внесення змін до розпорядження начальника Баштанської районної військової адміністрації від 08.04.2022 № 76-р, з метою забезпечення реалізації правового режиму воєнного стану в Баштанському районі, зобов’язано запровадити з 05 вересня 2023 року на території Баштанського району комендантську годину та встановити спеціальний режим світломаскування в режимі повного затемнення з 00.00 до 05.00. Тобто, освітлення можна вмикати до настання комендантського часу. Нагадуємо жителям громади про запровадження комендантської години та режиму світломаскування.