На території громади продовжуються роботи з благоустрою

Працівники комунального підприємства «Добробут» постійно дбають про належний санітарний стан територій міста і щоденно їх упорядковують .От і сьогодні, з 6.00.год ранку уже іде прибирання територій, вивіз сміття, чищення бордюрів після зимового періоду.

Обговорили питання прийняття тарифів з централізованого водопостачання

Сьогодні, 14 березня,  в приміщенні міської ради відбулось  спільне  засідання  постійних депутатських комісій. До уваги депутатів було запропоновано обговорення питання щодо прийняття тарифів з централізованого водопостачання.

Окреслили пріоритетні питання розвитку громади

13 березня  міський голова Максим Лагодієнко провів   апаратну нараду  за участі заступників голови, керівників  структурних підрозділів  міської ради та керівників комунальних установ громади.  Керівники  прозвітували за  про проведену роботу за тиждень та окреслили проблемні питання.