30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву про отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Мінмолодьспорт запускає конкурс для громадських організацій, які хочуть робити круті проєкти з патріотичного виховання. Якщо ви маєте ідею, як зробити Україну ще кращою і міцнішою, подавайте свою заявку!

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу? Важливо пам’ятати, що тепер ваші рідні чи товариші мають особливий досвід. А фізіологічний стан, в якому вони перебували, відрізнявся від того, в якому ми звикли жити щодня. Фактично людина тривалий час була на межі життя і смерті, а це вплинуло на її свідомість і на те, яким вона бачить світ довкола. Знадобиться певний час, аби минули надмірне збудження, тривожність та підсвідоме очікування небезпеки. Нехай поради психологинь Тетяни Сіренко та Наталії Зарецької, створені в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», допоможуть вам дібрати правильні слова  Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська. #тияк