Штормове попередження

Штормове попередження: - 27.12.2023 о 11.40 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби. Перший рівень небезпечності жовтий».

Виявлено високий вміст летючих компонентів і сильний неприємний запах у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю)

До Головного управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 15.12.2023 № 11.1.3-21/26380 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648 (далі - повідомлення RASFF). Відповідно до повідомлення RASFF у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013), виявлено високий вміст летючих компонентів і сильний неприємний запах.