Увага! Засідання комісії!

20 грудня відбудеться  засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності

Відбулося засідання земельних відносин та агропромислового комплексу

Сьогодні, 19 грудня, відбулося засідання комісії з питань земельних відносин та агропромислового комплексу під головуванням Олександра Бушка. Члени комісії заслухали та обговорили рішення, яке презентувала начальниця фінансового відділу Світлана Дібрівна.

Відповідно до спільного наказу командувача Оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» та начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 24.11.2023 № 3/11, розпорядження начальника Баштанської районної військової адміністрації від 01.12.2023 № 190-р на території Миколаївської області та Баштанського району у період дії воєнного стану:

Агенція оборонних закупівель проводить анкетування виробників продовольства, щоб запровадити максимально ефективну систему закупівель продовольства для потреб оборони.