Сьогодні,23 січня, у видавництві газети «Вперед» відбулась зустріч із засновником Всеукраїнського народного благодійно – патріотичного проекту «Мій дім – Україна» - Біликом  Борисом Івановичем за участі  директора ПП «Видавництво газети «Вперед» Євгена Логінова , заступника  Новобузького  міського голови Єгора Остапенка, голови районної ради Василя Гаркавенка,директора КУ « Новобузька  централізована бібліотечна система» Лариси Кочерги та  волонтерів з Баштанщини  Володимира  Яника та Олександра Дорошенка .

В ході зустрічі, Борис Іванович Білик   в рамках  свого проекту « Мій дім – Україна»  презентував  одну із книг цього  проекту  - « У вічність ідуть кращі».   Книга випущена до 75-річчя утворення    військ морської піхоти  і в цій книзі зібрані документальні матеріали про героїв – захисників нашої області. До книги включена  стаття про нашу землячку , патріота,єдину жінку - командира  роти морських піхотинців  в роки Другої світової війни – Євдокію Завалій.  Книгу  видано у обмеженій кількості екземплярів і три екземпляри книги  подарував  ново бужанам  волонтер з Баштанки Володимир Яник. Книги урочисто були вручені  авторові статті про Є.Завалій -  Світлані  Верлан, представнику Новобузької міської ради та голові районної ради.

В ході зустрічі учасники обговорили можливість  в рамках національно – патріотичного виховання молоді презентувати  книгу серед учнівської та студентської молоді,  волонтерів, патріотів нашого краю.

Засновник благодійно – патріотичного фонду  « Мій дім – Україна»  Борис Білик повідомив ,що ця книга була подарована  двом  президентам України : Петру Порошенку та нині чинному Володимиру Зеленському.  А видавництво Олді + визнало її кращою книгою у номінації « Краще видання національно – патріотичного спрямування».