Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 04.02.2020 11:51

Доводимо оперативну інформацію Миколаївського обласного центру з гідрометеорології (Миколаївський гідрометеорологічний центр) від 03.02.2020:

Про ускладнення погодних умов по території Миколаївської області та м.Миколаїв 5-7 лютого 2020 року

У зв’язку з впливом активного циклону по території Миколаївської області та м.Миколаїв 5-7 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови:

5 лютого значний дощ, вдень з мокрим снігом, вдень місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Вітер північно-східний, 15-20 м/с.

6 лютого значний сніг. Хуртовини, снігові замети, місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця, сніговий накат. Утворення снігового покриву. Вітер північно-східний, 15-20 м/с, вночі місцями пориви 25-28 м/с. Зниження температури повітря протягом доби до 1-6° морозу.

7 лютого невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, подальше зниження температури повітря вночі до 4-9° морозу, вдень до 1-6° морозу.

Ускладнення погодних умов 5-7 лютого відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.
Інформація буде уточнюватись прогнозами та штормовими попередженнями.