Футбольна збірна мерів України взяла участь в турнірі до дня Соборності

Дата: 04.02.2020 09:25

З нагоди Дня Соборності України відбувся ІІІ щорічний футзальний турнір між командами органів місцевого самоврядування. Цього разу захід пройшов 1 лютого у м.Кам'янець-Подільський і зібрав представників місцевого самоврядування з різних куточків країни: від Сум до Івано-Франківщини, від Чернігова до Одещини. Змагалися команди Чортківської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Городенківської, Кам’янець-Подільської міських рад, а також збірна мерів України.

За результатами турніру перше місце посіла команда Івано-Франківської міської ради, друге - Тернопільська міська рада, бронзовими ж призерами стала збірна мерів України. В наступному році футзальний турнір між командами органів місцевого самоврядування прийматиме м.Івано-Франківськ.

"Збірна міських голів України, яка під егідою Асоціація міст України проводить підготовку до чемпіонату Європи 2020 серед очільників громад, поступившись у півфіналі у серії пенальті, у матчі за бронзові нагороди змогла здобути перемогу над командою Хмельницької міської ради. Серед команд Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Чортківської, Кам'янець-Подільської, Городенківської міських рад та збірної міських голів України, перше місце виборола команда Івано-Франківської міської ради. Проведення такого турніру доводить, що Україна єдина", - зазначив Ігор Мандар, заступник міського голови Тлумача, який є представником збірної міських голів України від Прикарпаття.