З метою збереження й примноження історичних та культурних традицій, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за своє місто  міською радою проводено конкурс з відбору проекту тексту та музики гімну міста. Конкурс тривав з 05 .11.2019. по 06.02.2020.  Участь у ньому могли брати   як фізичні, так і юридичні особи, незалежно від професійного рівня, віку та громадянства. На конкурс приймалися авторські (або створені спільно) твори тривалістю до 3-х хвилин. Текст і музика твору повинні виражати почуття патріотизму, поваги до історії, культури, традицій українського народу і відповідати жанровим особливостям гімну (яскравість та урочистість звучання, чіткість ритму, виразність мелодії тощо).Текст має відображати славне минуле і сьогодення міста.

До уваги конкурсної комісії було надано  один спільний текст та музику гімну ( автори  : текст - А.Кислий, музика - Б. Тітенко).

Гімн Нового Бугу

текст А.Кислий                                           музика Б.Тітенко

Новий Буг рідне місто моє, мала Батьківщина моя.

Новий Буг-це громада міцна, і віра в майбутнє свята.

Скарб твій безцінний-це люди, що славу твою бережуть.

В них гордістю повняться груди, що в місті працюють,живуть.

Пр-в:

Лицарський дух і свобода,

На прапорі міста й герба.

В коріннях козацького роду,

Шлях праведний і боротьба.

Гордість твоя це герої! Слава не меркне про них.

Звитягу здобули в двобої, імена на скрижалях святих!

В планах,постійно у дії, молодь-майбутнє твоє.

Віру,любов і надію вона у майбутнє несе!

Пр-в:

музика