Про туристичний бізнес - форум

Дата: 17.02.2020 14:05

Новобузька міська рада  повідомляє  , що  13 березня 2020 року  в сесійній залі  Миколаївської обласної ради ( м. Миколаїв,вул. Адміральська,22, І поверх) з 11.00.год. до 17.00.год. заплановано проведення туристичного бізнес – форуму.

Туристичний бізнес – форум - це особлива подія для розвитку туризму Миколаївщини. Даний проєкт направлений на створення тісної комунікації органів виконавчої влади,органів місцевого самоврядування та бізнесу Миколаївської області,яка дозволить створити нові туристичні об’єкти та туристичні продукти, розвивати інфраструктуру, проводити масштабні заходи та популяризувати Миколаївську область.

Запрошуємо   зацікавлених осіб, підприємства , організації взяти участь у туристичному бізнес – форумі.

Звертаємо увагу, що для всіх учасників туристичного бізнес – форуму є обов’язковим проходження онлайн реєстрації на сайті  mykolaivforum.com.ua  ,або за телефоном гарячої лінії 0960010520