Виїзний прийом громадян міським головою

Дата: 20.02.2020 16:20

Сьогодні, 20 лютого, міський голова  Максим Лагодієнко відвідав  Новомихайлівський старостинський округ  де провів виїзний прийом громадян . В ході спілкування з жителями громади  Максим  Олександрович вислухав всі пропозиції та зауваження. Підіймались питання  якості  питної води та взагалі водо забезпечення в населених пунктах громади, ремонту доріг як по самих селах,так  і під’їзної дороги до сел.  Крім зауважень, жителі відмітили і позитивні аспекти у житті громади – це повністю проведене зовнішнє освітлення у селах Новодмитрівка, Новогригорівка та Анастасіївка, на черзі – село Новомихайлівка.

Також очільник міста поспілкувався  зі старостою  округу   стосовно  благоустрою прибудинкових територій  окремих будівель та  ефективного функціонування  соціально – культурної сфери громади. Міський голова надав відповідні доручення спеціалістам  щодо вирішення  питань громади.