Члени виконкому затвердили об'єкти та види суспільно - корисних робіт для правопорушників,які притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді суспільно - корисних робіті

Дата: 27.02.2020 14:18

Сьогодні, 27 лютого,  під час  позачергового засідання виконавчого комітету міської ради було розглянуто наступні питання : про зміну нумерації земельної ділянки в м. Новий Буг по вулиці Грушевського ( Карбишева) та про затвердження передіку об'єктів та видів робіт,що можуть виконуватись засудженими особами у вигляді громадських робіт,на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території Новобузької міської ради.