МДЮСШ провела традиційний турнір з футзалу серед юнаків

Дата: 02.03.2020 09:03

01 березня 2020 року за підтримки Новобузького міського голови Максима Лагодієнка, голови асоціації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного та  голови Миколаївської обласної асоціації футзалу Віталія Скарлата в спортивному залі Новобузького аграрного коледжу МНАУ відбувся традиційний турнір з футзалу серед юнаків 2009-2010 р.н. з нагоди відзначення річниці визволення м. Новий Буг від нацистських загарбників.

Урочисто відкрили змагання заступник голови асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, голова Миколаївської обласної асоціації з футзалу Віталій Скарлат та заступник МОАФ Сергій Болілий і голова асоціації Новобузького району Олександр Гурський. В змаганнях брали участь п'ять команд: ЗЗСО №1 ?дві команди), ЗЗСО №7, Улянівський  ЗЗСО, Червонобаштанський ЗЗСО.
 Всі ігри пройшли в дружній атмосфері, насичені яскравими емоціями дітей,  батьків та небайдужих вболівальників. За результатами турніру, команди розподілили призові місця таким чином : І місце - Червонобаштанська ЗОШ, ІІ місце - Улянівська ЗОШ, ІІІ - ЗОШ №7. Також у турнірі визнано кращих гравців: в номінації "Кращий захисник"- Тріско Денис, "Кращий воротар" - Солоха Ілля, "Кращий нападник" - Косянчук Сергій, "Кращий гравець" - Суха Дар'я.

Директора  Новобузької МДЮСШ Людмилу Діброву  та тренера  МДЮСШ Василя Єременка нагороджено  Грамотою за вагомий внесок у розвиток дитячого футболу у Новобузькому районі.

Муніципальна  дитячо – юнацька спортивна школа  висловлює  особливу подяку  Чорнію О.В. за надання спортивного залу для проведення змагань.