Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID -19 станом на 03 березня 2020 року

Дата: 03.03.2020 10:27

Станом на 2 березня 2020 року у світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 048 - летальні. Одужало вже 45 074 осіб.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

Медична система повністю готова на випадок фіксації коронавірусу. В Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисяч лікарів-інфекціоністів та 5 тисяч інших медичних працівників, які працюють в інфекційних лікарнях та інфекційних боксах.

Детальніше за посиланням:https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-?fbclid=IwAR1FCyPZzKZ_L9ccw0LAHBk3oA8lht1h5QWt91SYK-MxZTgd0yoCNqReRI0