На позачерговій сесії міської ради депутати надали субвенцію до районного бюджету на придбання медичного обладнання та спецодягу для медиків

Дата: 24.03.2020 13:30

Сьогодні,24 березня, відбулось засідання позачергової  7 сесії УІІ скликання Новобузької міської ради. Із 26 депутатів, на сесію прибули 18 депутатів.

На початку засідання  депутати  закрили 6 сесію,виключивши із неї  розгляд питань про затвердження Положень про сектор культури та туризму  і сектор  молоді і спорту. На початку роботи 7 сесії , міський голова Максим Лагодієнко  та депутатський  корпус міської ради привітали з ювілейним днем народження  свою колегу, депутата, голову  депутатської комісії з питань  планування та бюджету  Світлану Шашкєєву.

В ході роботи сесії, депутатами було внесено зміни до рішення міської ради від 21.12.2019. № 67 «Про бюджет Новобузької міської ради на 2020 рік», внесено зміни до міської програми соціально – економічного розвитку Новобузької міської ради та заслухано звіт про  виконання  бюджету міської ради за 2019 рік.

Депутати  одноголосно проголосували за   зміни до видаткової частини бюджету  по передачі освітньої субвенції  з міського бюджету до районного бюджету  та субвенції з міського бюджету на придбання медичного обладнання у КНП «Новобузька центральна лікарня» для надання якісної  медичної допомоги жителям громади у сумі 84 тис. грн,,

на придбання спеціального захисного одягу та взуття в сумі 27 тис. грн.  , на придбання захисних костюмів для КНП «Новобузький районний центр  первинної медико – санітарної допомоги» в сумі 10 тис. грн. та на оплату пільгових рецептів в сумі 56 тис. грн. Загальна сума 177 тис. грн..