Кабмін зняв заборону на час карантину здійснювати окремі види діяльності

Дата: 26.03.2020 10:51

25 березня на засіданні Уряду було прийнято постанову “Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211”, якою передбачено скасування на час карантину заборон здійснення окремих видів діяльності.

До видів діяльності, на які не поширюється заборона, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, відносяться:

• торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;
  • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів;
  • надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Крім цього, дозволяється:

• перевезення легковими автомобілями;
  • перевезення з метою забезпечення суб’єктами господарювання власних виробничих потреб, за умови забезпечення водіїв і пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Примітка: курсивом позначені нові види діяльності, на які не розповсюджується заборона на час карантину.