28 квітня - день працівників екстреної медичної допомоги

Дата: 28.04.2020 10:43

Саме працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим. Цілодобово автомобілі швидкої допомоги виїжджають по самим різним викликам. Бригади поспішають на виклик, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації.

Екстрена (швидка) медична допомога – спеціалізована медично-санітарна служба, завданням якої є надання першої медичної допомоги при станах, загрозливих для життя, потерпілим від нещасних випадків (поранення, переломи, опіки, отруєння, ураження електричним струмом тощо) або при раптових захворюваннях, транспортування потерпілих до лікарень.

В день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя, бажаємо терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя! Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу! З Днем швидкої допомоги вітаємо Вас!

З повагою, міський голова Максим ЛАГОДІЄНКО та депутатський корпус Новобузької ОТГ