Опубліковані перспективні плани Житомирської та Миколаївської областей

Дата: 05.05.2020 11:19

На урядовому порталі опубліковане розпорядження Кабміну від 15.04.2020 №480-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Миколаївської області» та розпорядження від 29.04.2020 №481-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області».

Так, перспективним планом Житомирської області передбачається формування65 спроможних територіальних громад, а у перспективному плані Миколаївської області – 52. Частина спроможних територіальних громад вже створені відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», решта – проєктні.

Чергове засідання Уряду має відбутися 6 травня, на якому очікується затвердження нових перспективних планів областей. Порядок денний наразі не оприлюднений.