Навчання у виші за направленням

Дата: 20.05.2020 14:02

До уваги керівників господарств,підприємств,державних установ,батьків та випускників закладів загальної середньої освіти сільської місцевості!

за денною формою здобуття освіти на 2020 рік за спеціальностями « Облік і оподаткування», « Менеджмент», « Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Агроінженерія», «Агрономія», та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за рахунок коштів місцевого бюджету. Зарахування вступників на навчання за регіональним замовленням буде здійснюватись за окремим конкурсом окремо по кожній спеціальності на пільгових умовах для мешканців сіл та селищ міського типу.

Шановні випускники  шкіл із сільської місцевості! Поспішіть отримати направлення на навчання в Миколаївському національному аграрному університеті  за рахунок коштів місцевого бюджету.

Тел.. для довідок (0512) 34-31-94