Сьогодні,11 червня , відбулась он-лайн-зустріч з консультантом Миколаївського регіонального відділення  Асоціації міст України з питань бюджету Юлією Забродкіною та консультантом з юридичних питань Лідією Віштал щодо розгляду питань бюджету,освітніх,правових відносин та проведення виборів. Участь в он-лайн-зустрічі взяли міський голова Максим Лагодієнко, секретар міської ради Сергій Сотсков,начальник фінансового відділу міськради Світлана Дібрівна, начальник відділу інвестицій та соціально – економічного розвитку міськради Анна Луценко та працівники апарату міської ради.

Учасники  он-лайн зустрічі обговорили  правові аспекти проблемних питань розвитку новостворених ОТГ, а саме : процес передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району у комунальну власність ОТГ.особливості планування місцевих бюджетів на середньостроковий термін,бюджетування на 2021рік та нюанси служби в органах місцевого самоврядування.

За результатами зустрічі будуть надані письмові рекомендації від консультантів Асоціації міст України.