Тепер найактуальніша інформація про ГВК доступна на сервісі відкритих даних транспортної галузі ,- Владислав Криклій

Дата: 10.07.2020 09:38

Відсьогодні на сервісі відкритих даних транспортної галузі запрацював новий розділ, що містить найактуальнішу інформацію щодо габаритно-вагового контролю на дорогах України. Це дані щодо кількості перевірених інспекторами Укртрансбезпеки авто, складених актів порушень, нарахованої плати за проїзд. Крім цього, за допомогою нового ресурсу можна відслідкувати динаміку перевірок у різних регіонах України, побачити, скільки працівників залучено до цієї роботи та в якій області виявлено найбільше порушень.
Посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах України триває. Тепер найактуальніша інформація щодо ГВК міститься на сервісі відкритих даних транспортної галузі. Ми за відкритість та доступність даних, адже це кращий контролер і показник ефективності роботи. Будьте пильними та дотримуйтесь правил”, - прокоментував запуск нового розділу Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Очільник Міністерства нагадав, що у разі відмови водієм зупинитись для проходження габаритно-вагового контролю наразі передбачена адміністративна відповідальність. Крім цього, у законопроекті №3743, який вже зареєстрований у Верховній Раді, за відмову від проходження ГВК передбачатиметься штраф у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.