Зручна алея для пішоходів

Дата: 15.07.2020 17:51

Спільними та злагодженими діями органів міської ради та представників бізнесу  вдалось вирішити  одну з проблем міста, з якою мешканці  декількох вулиць неодноразово звертались. Жителям окремих вулиць мікрорайону «ленінської» території вдалось дочекатись пішохідної алеї в одному з найбільш проблемних провулків території.

Довгі роки ніхто не звертав уваги на цю досить проблемну ділянку вулиці.

І,ось, завдяки спільним діям міського голови Максима Лагодієнка, депутата міської ради по даному округу Світлани Шашкеєвої, керівникам господарств   Віталію Шевченку(ТОВ «Софія – Граніт), Вадиму Коренді(«Золота Нива – 2019»),приватному  підприємцю  Олександру Шашкеєву, працівникам КП «Добробут» вдалось провести не тільки благоустрій цього провулку , узбіччя, а й впорядкувати алею для пішоходів.

Сподіваємось, що вимощена алея стане зручною для пішоходів,велосипедистів і за сонячної погоди,і в негоду.