Вітання з нагоди Дня бухгалтера

Дата: 16.07.2020 09:19

Шановні бухгалтерии Новобузької громади!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Без вашої наполегливої щоденної праці, вашого цінного досвіду, ваших професійних знань не може успішно функціонувати жодна організація, підприємство чи установа. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки громади та України в цілому. Враховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності нашої громади , висловлюємо вам глибоку вдячність за ваші трудові здобутки, за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Щиро бажаємо вам подальших успіхів у роботі, міцного здоров’я, щастя, виваженості та здійснення всіх ваших мрій. Нехай робота приносить завжди радість та гідну винагороду

Бажаємо провести цей день у гарному настрої, без турбот і шалених змін у законодавстві.

З повагою, міський голова  Максим ЛАГОДІЄНКО та депутатський корпус Новобузької ОТГ