Миколаївська та Полтавська область очолили рейтинг з оперативності доставки підручників до шкіл

Дата: 21.08.2020 13:51

За даними Інституту модернізації змісту освіти станом на 19 серпня 2020 року до шкіл вже надійшло 60% всіх підручників для учнів 3-х класів НУШ.

Миколаївська та Полтавська області у рейтингу доставки підручників до шкіл займають перше та друге місце у відсотках понад 90.

Також триває доставка до обласних баз підручників для 7-х класів – станом на 18 серпня 2020 року розвезено близько 50 %.

Цього року надруковані оновлені підручники для 7-го класу з предметів: історія України, всесвітня історія, інформатика, гагаузька мова – загальним  накладом 1 млн 486 тис 852 примірники та мовами національних меншин –19 тис 374 примірники.

Також для 7-го класу перевидані підручники 2016 року із 28 назв загальним накладом 1 млн 368 тис 563 примірники. Серед яких, зокрема, українська мова, українська література, алгебра, геометрія, фізика, хімія, основи здоров'я, мистецтво, зарубіжна література та іноземні мови.

Місцеві органи виконавчої влади мають в найкоротші терміни доставити підручники до шкіл.

За інформацією департаменту освіти Миколаївської ОДА