Пізнавальний захід служби пробації

Дата: 21.08.2020 13:36

З нагоди Дня Незалежності України,  та у рамках співпраці служби пробації зі службами у справах дітей, центрами соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, сектором ювенальної превенції, 18.08.2020 року було здійснено спільний виїзд за місцем проживання під облікового неповнолітнього та проведено пізнавальний захід на базі сільської бібліотеки на тему «Історія Незалежності України».

В результаті перевірки за місцем проживання неповнолітнього клієнта пробації зіставлено акт обстеження житлово-побутових умов, проаналізовані та виявлені основні недоліки в умовах проживання неповнолітнього та надано рекомендації щодо покращення житлово-побутових умов та психологічного клімату в сім´ї.