За інформацією Новобузької міської територіальної виборчої комісії

Дата: 28.09.2020 16:44

25 вересня відбулось чергове засідання Новобузької міської виборчої комісії, на якому розглянуто ряд питань відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів. Зокрема розглянуто питання про реєстрацію  кандидатів на посаду Новобузького міського голови,  представників партій у виборчій комісії з правом дорадчого голосу та уповноважених осіб партій в єдиному багатомандатному виборчому окрузі. Інформація з прийнятих рішень  висвітлена на офіційному сайті  міської ради у рубриці " Новобузька міська  територіальна виборча комісія інформує" за посиланням :