Про діяльність робочої групи з вирішення проблемних питань,пов'язаних із реєстрацією податкових накладних

Дата: 20.10.2020 09:26

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації Новобузька міська рада повідомляє , що за дорученням Кабінету Міністрів України,облдержадміністрацією створено робочу групу з вирішення проблемних питань,пов'язаних із реєстрацією податкових накладних( розрахункових коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних,зупиненням,відмовою їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробником(фермерським господарством),яка виконує функції дорадчого та консультативного органу.

До основних завдань робочої групи належать:

- сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні проблемних питань,пов'язаних із реєстрацією податкових накладних фермерськими господарствами;

- організація та проведення інформаційно - роз'яснювальної роботи серед фермерських господарств щодо реєстрації податкових накладаних в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- аналіз можливих ризиків,які виникають у сфері реєстрації податкових накладних фермерськими господарствами;

- напрацювання шляхів,механізму і способів вирішення проблемних питань,що виникають при реєстрації податкових накладних фермерськими господарствами.

З метою швидкого врегулювання проблемних ситуацій,пов'язаних з необгрунтованим чи безпідставним зупиненням реєстрації податкових накладних органами Державної податкової служби,рекомендуємо фермерським господарствам звернутись до робочої групи з вичерпною інформацією щодо таких податкових накладних.

Контактний телефон департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації : (0512)377402