Про засідання 2 частини чергової 12 сесії міської ради 7 скликання

Дата: 29.10.2020 09:00

До уваги депутатів  та жителів Новобузької міської ради !

30 жовтня  о 9.00.год. відбудеться спільне засідання депутатських комісій міської ради.

О 10.00.год. відбудеться засідання ІІ частини  чергової 12 сесії міської ради 7 скликання з наступним порядком денним:

Про затвердження звіту Про виконання бюджету Новобузької міської ради за 9 місяців 2020р.

Про затвердження Генерального плану та плану зонування території (у складі Генерального плану) селища Станційне Новобузької міської ради  Новобузького  району Миколаївської області

Про реорганізацію Новобузького міського фізкультурно -спортивного клубу «Колос» шляхом приєднання до МДЮСШ

Про прийняття  в комунальну власність Новобузької міської ради житлового будинку та земельних ділянок для обслуговування житлового будинку та ведення особистого підсобного господарства по вул. Євдокії Завалій, 69 м. Новий Буг

Про внесення змін до рішення міської ради від 31 липня 2020 р. № 166 «Про затвердження Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької  об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки»

Про внесення доповнень до рішення міської ради від 29 березня 2016 р. № 55 «Про затвердження Програми Новобузької міської ради «Соціальний захист» на 2016-2020 роки»

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік».

Про найменування вулиць в селі Станційне Новобузького району Миколаївської області