До уваги громадян пільгової категорії!

Дата: 02.12.2020 12:44

Управління соціального захисту населення Новобузької РДА інформує громадян пільгової категорії

Увага!!! До відома громадян пільгової категорії !

Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (із змінами), визначено порядок виплати громадянам зекономлених коштів пільг, які надавалися їм у грошовій безготівковій формі через АТ „Ощадбанк”.

Зекономлені кошти, які не отримані пільговиками та за якими не було звернень до АТ "Ощадбанк" щодо їх виплати, повернуться на рахунок Міністерства соціальної політики України після 20.12.2020 року.

Просимо пільговиків, на облікових картках яких наявні залишки коштів, зекономлені за результатами виплатного періоду 2019-2020 років, звернутись до АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів в термін до 20.12.2020 року.