Увага! 23 грудня АМУ спільно з Асоціацією ЦНАПів проводить вебінар щодо трансформації ЦНАПів

Дата: 20.12.2020 15:05

23 грудня 2020 року о 10.00 Асоціація міст України спільно з Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг проводить вебінар на тему: «Трансформація ЦНАПів». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У заході візьмуть участь:

• Лариса Білозір – народна депутатка України;
  • Олександр Каменчук – керівник експертної групи координації адміністративних послуг та адміністративних процедур Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України;
  • Марина Маценко – головна консультантка секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування,
  • Анатолій Лещенко – заступник директора департаменту - начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України.

На вебінарі спікери відповідатимуть на питання, надіслані від представників органів місцевого самоврядування щодо:

? трансформації ЦНАПів райдержадміністрацій в ЦНАПи територіальних громад;

? передачі майна;

? переведення адміністраторів ЦНАПів райдержадміністрацій в ЦНАПи територіальних громад;

? роботи з реєстрами.

Онлайн-трансляція вебінару буде доступна на сторінці Асоціації міст України у мережі Фейсбук та Фейсбук-сторінці Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Запис вебінару та усі матеріали будуть доступні на сайті Асоціації міст України.