Відбулось спільне засідання депутатських комісій міської ради

Дата: 18.01.2021 22:05

Сьогодні,18 січня, відбулось спільне засідання  депутатських комісій  Новобузької міської ради.

В ході роботи , депутати обговорили та  рекомендували  винести на розгляд сесії наступні питання:

1. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Новобузької міської ради», затвердження Положення, структури та штатної чисельності установи.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 48 від 29.12.2020 року «Про затвердження структури,  чисельності виконавчого апарату міської ради на 2021 рік».
  2. Про створення юридичної особи «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради» та затвердження Положення та штатної чисельнсоті «Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новобузької міської ради».
  3. Про початок процедури припинення «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новобузької міської ради Миколаївської області» в результаті реорганізації шляхом приєднання  до  «Центру надання соціальних послуг Новобузької міської ради Миколаївської області».
  4. Про початок процедури припинення «Новобузький центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» в результаті реорганізації шляхом приєднання  до  «Центру надання соціальних послуг Новобузької міської ради Миколаївської області».
  5. Про початок процедури припинення «Новобузький  районний  центр  соціальних служб для  сім ї, дітей та молоді» в результаті реорганізації шляхом приєднання  до  «Центру надання соціальних послуг Новобузької міської ради Миколаївської області».
  6. Створення юридичної особи «Служба у справах дітей».
  7. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради Миколаївської області.
  8. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької міської ради Миколаївської області
  9. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна  лікарня» Новобузької  міської ради Миколаївської області.
  10. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контрою виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств по охороні здоров’я  Новобузької міської ради.
  11. Про перейменування Новобузького центру позашкільної роботи дітей та юнацтва та затвердження Статуту закладу в новій редакції.
  12. Про перейменування комунальної  установи «Новобузький районний інклюзивно – ресурсний центр» та затвердження Статуту установи в новій редакції.
  13. Про дострокове припинення депутата Новобузької міської ради VIII скликання Сотник Л.В.
  14. Про затвердження проєктно-кошторисної документації по «Реконструкції міського стадіону відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради, Миколаївська область, м.Новий Буг, вул..Івана Огієнка,17».
  15. Внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020р. № 35 «Про бюджет Новобузької міської територіальної громади на 2021 рік». (для обговорення)