До уваги депутатів міської ради!

Дата: 10.02.2021 15:03

Новобузька міська рада надає порядок денний  ІУ позачергової сесії міської ради та проєкти рішень

ПЕРЕЛІК

проектів рішень винесених на засідання позачергової 4 сесії міської ради 8 скликання

від 11 лютого 2021 року

Назва рішення

№ рішення

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12

Про внесення змін до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020р. №35 «Про бюджет міської територіальної громади на 2021рік»

Про внесення змін до п.2  рішення Новобузької міської ради від 29. 12.2020р. №47 «Про безоплатне  прийняття  майна  із  спільної  власності  територіальних  громад  сіл,  селищ,  міст  Новобузького району  у комунальну   власність  Новобузької  міської  ради».

Про надання попередньої  згоди на безоплатне  прийняття  у комунальну власність    Новобузької  міської  ради майна зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст  Новобузького району.

Про  затвердження Положення про облік та використання коштів  спеціального  фонду  комунального  закладу  «Центр  культури  і дозвілля»  Новобузької міської ради.

Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

Про призначення керівника КО НМР «Правопорядок 2020».

Про  створення  комунальної  установи «Центр  надання  соціальних послуг Новобузької міської ради», затвердження  Положення , структури  та  штатної   чисельності   установи.

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії VIII скликання № 9 від 22.12.2020 р. «Про умови оплати праці Новобузького міського голови»

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії VIII скликання № 11 від 22.12.2020 р. «Про умови оплати праці першого заступника міського голови Новобузької міської ради».

Про внесення змін та доповнень до рішення ІІ сесії VIII скликання № 10 від 22.12.2020 р. «Про умови оплати праці секретаря Новобузької міської ради».

Про умови оплати праці заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Новобузької міської ради.

Проєкти рішень