Розпочався дводенний онлайн - тренінг робочої групи з робробки стратегії громади

Дата: 10.02.2021 10:39

Сьогодні,10 лютого, відповідно до графіку роботи,за участі експертів Програми  « U-LEAD»  розпочався дводенний  онлайн – тренінг « Діяльність робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку громади. Порядок проведення другого засідання для громад Миколаївської,Одеської та Херсонської областей».

В ході роботи тренінгу, учасники  засідання   проводили аналіз проблематики ,розглядали ключові принципи, прогнозування та сценарне моделювання розвитку території,ознайомлювались з комунікаційною складовою підготовки та впровадження  Стратегії місцевого розвитку, ключовими підходами і кращими практиками залучення громадян до створення засадних документів громади. Опрацьовували теоретичні та практичні навички формування стратегічного бачення розвитку громади. Проведення SWOT – аналізу й належної ідентифікації факторів SWOT.

Наприкінці тренінгу, учасники обговорили канали комунікації,підвели підсумки першого дня тренінгу та обговорили домашнє завдання ( формулювання стратегічного бачення громади).