Сьогодні, 9 лютого,  під головуванням  Світлани Шашкеєвої відбулось  засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності. Участь у роботі комісії  взяв міський голова Максим Лагодієнко та керівники структурних підрозділів міської ради.

На початку засідання міський голова вніс пропозицію щодо внесення ще  двох питань до порядку денного.

По першому питанню заслухали начальника відділу  інвестиційного розвитку  Анну Луценко, яка запропонувала внести зміни до Плану соціально – економічного розвитку Новобузької територіальної громади на 2020 – 2022 роки , а саме , виділення коштів на придбання 3 автобусів для громади. Як  ми знаємо, перевізник Гайдук Ю. відмовився  працювати на  маршруті , то  постало питання придбання  автобусів для забезпечення  комфортності пересування жителів громади. Два автобуси будуть працювати на 2 маршрутах СТО – РЕМ та Корчма – залізничний вокзал , а  ще один  буде працювати  на маршрутах по підвозу  людей із  сільських населених пунктів до  міста . Адже існує проблема і  вже не один рік по  транспортному сполученні  по селам  Новомихайлівка, Новодмимтрівка, Анастасіївка, Григорівка, Петрівка.

Також необхідно придбати легковий транспорт для роботи відділу освіти,молоді  і спорту міської ради та  КО « Правопорядок». Після обговорення, депутати рекомендували винести  дане питання на розгляд сесії міської ради.

Начальник фінансового  відділу Світлана Дібрівна  доповіла про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2020р. №35 «Про бюджет міської територіальної громади на 2021рік».

Депутати внесли  зміни до п.2  рішення Новобузької міської ради від 29. 12.2020р. №47 «Про безоплатне  прийняття  майна  із  спільної  власності  територіальних  громад  сіл,  селищ ,  міст  Новобузького району  у комунальну   власність  Новобузької  міської  ради» та  надали  попередню  згоду на безоплатне  прийняття  у комунальну власність    Новобузької  міської  ради майна зі спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст  Новобузького району, та  погодили питання по організації співробітництва територіальних громад. Також депутати рекомендували винести на    затвердження Положення про облік та використання коштів  спеціального  фонду  комунального  закладу  «Центр  культури  і дозвілля»  Новобузької міської ради.

Обговорили члени депутатської комісії питання щодо  призначення керівника   КО НМР «Правопорядок 2020». Міський голова запропонував до розгляду кандидатуру Вадима Рашкіна, депутата міської ради та керівника КП « Комунальник». Рашкін В.М. надав відповіді на запитання  колег - депутатів  та коротко  презентував  перші кроки своєї діяльності. Члени комісії дали погодження для розгляду на сесії міської ради.

Питання що стосувались внесення змін до рішення IІ сесії VIII скликання № 9 від 22.12.2020 р. «Про умови оплати праці Новобузького міського голови», першого  заступника міського голови Новобузької міської ради , секретаря Новобузької міської ради» та  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Новобузької міської ради,  депутати ознайомились з Постановою КМУ № 268 щодо  упорядкування умов оплати праці працівників державної служби та органів місцевого самоврядування та винесли рекомендацію для розгляду на  сесії міської ради.

Після вирішення основних питань порядку денного, члени постійної комісії розглянули 13 заяв  щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

В цей же день відбулось засідання депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності під  головуванням Галини Гаврилюк за участі першого заступника міського голови  Сергія Довженка. В ході  роботи розглянуто питання  « Про призначення керівника КО « Правопорядок».  Вадим Рашкін  презентував  членам постійної депутатської комісії своє бачення роботи КО « Правопорядок».  Депутат Зоя Гаркуша внесла свої пропозиції   по  функціонуванню комунальної організації « Правопорядок» .Обговоривши  дане питання, члени комісії  рекомендували винести дане питання на засідання сесії міської ради.