11.03.2021 року начальником відділу «Новобузьке бюро правової допомоги» Анжелою Лізніченко спільно з директором  Новобузького міського центру соціальних служб для дітей та молоді Новобузької міської ради Ілоною Бондаревською проведено спільну нараду з питання «Механізм створення патронатних сімей та методи влаштування дітей в ці сімї внаслідок позбавлення батьків батьківських прав». Під час наради, в тому числі, обговорено ряд питань співпраці бюро та Центру на 2021 рік. В результаті  проведеного заходу розроблено алгоритм дій механізму створення патронатних сімей та методів влаштування дітей в такі сімї .

За консультаціями з даного питання просимо звертатись громадян до Новобузького бюро правової допомоги та Новобузького міського центру соціальних служб для дітей та молоді Новобузької міської ради.