Відбувся Пленум ветеранської організації

Дата: 17.03.2021 11:26

17 березня у залі засідань міської ради  відбувся пленум Новобузької  районної організації ветеранів України.

У його роботі взяли участь міський голова Максим Лагодієнко,заступник міського  голови  Людмила Сотник , голови первинних ветеранських організацій району, керівники ряду структурних підрозділів міської ради, , представники громадських організацій чорнобильців, ветеранів Афганістану, ветеранів АТО.

Міський голова Максим лагодієнко , звертаючись до учасників заходу, наголосив та тому, що міська влада завжди приділяла увагу вирішенню проблем ветеранів. Турбота про ветеранів війни та праці, учасників бойових дій є одним із важливих завдань у сучасному суспільстві. Він запевнив, що і надалі громадські організації ветеранів, в тому числі і афганців, і чорнобильців, і учасників АТО будуть отримувати підтримку з боку органів місцевого самоврядування.

Також на Пленумі було обрано голову  ветеранської організації та перейменовано районну організацію ветеранів  у міську  громадську організацію ветеранів .

Головою   міської ветеранської організації обрано Світлану Федунець.