День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств та працівникам підприємств побутового обслуговування населення, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

В залі засідань міської ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово – комунального господарства  та побутового обслуговування населення.

З вітальним словом до  комунальників звернувся  міський голова Максим Лагодієнко, а чудові пісні та святковий настрій подарували артисти  комунального закладу  міського  Центру культури та дозвілля.

Почесні грамоти Новобузької міської ради отримали колективи  та працівники  комунальних установ  «Добробут»,  « Бюро технічної інвентаризації», « Водопровідні мережі», « Правопорядок», « Комунальник»,  «Майно»  за сумлінну працю,високий професіоналізм  та з нагоди Дня працівників житлово – комунального господарства.