У нашій державі активно здійснюється реформа децентралізації. Не стоїть осторонь цього важливого процесу і наша громада. Наразі держава передала територіальній громаді нові повноваження і функції, в тому числі стосовно фінансів, соціального захисту,охорони здоров’я, прав дітей

У рамках реалізації реформи з децентралізації влади та місцевого самоврядування розвиваються різні моделі співпраці між суб’єктами цієї реформи.

Запорукою розвитку будь-якого суспільства є співпраця. В рамках партнерських відносин суб’єкти співпраці об’єднують власні ресурси для досягнення поставленої мети. Такий вид взаємодії сторін є ефективним способом розв’язання актуальних проблем, засобом отримання взаємної вигоди та економічного зростання.

Фото без опису                 Фото без опису

Особливо актуальним питання співробітництва є для територіальних громад .

Ось і сьогодні, 22 березня,   голови  трьох територіальних громад     Максим Лагодієнко ( Новобузької),  Олександр Латій ( Вільнозапорізької), Валерій Римчук ( Софіївської)   провели засідання «круглого столу» щодо партнерських відносин у  вирішенні питань  утримання закладів  соціальної сфери  та надання якісних послуг отримувачам послуг громад. Учасники зустрічі обговорили широке коло актуальних  питань розвитку наших громад.

І саме завдяки консолідації економічних, фінансових та людських ресурсів органи місцевого самоврядування можуть досягти нового рівня місцевого соціального та економічного розвитку, покращити якість надання послуг і підвищити рівень життя населення.