Сьогодні, 23 березня , відбулося засідання робочої групи щодо намірів участі Новобузької громади  в інвестиційній програмі компанії Браун Індастріал Технолоджі для створення Заводу з переробки відходів на території Новобузької територіальної громади.

Засідання відбулося під головуванням Новобузького міського голови Максима Лагодієнка. Компіню БІТ  представляли її регіональний керівник Анатолій Скряга та представник Миколаївського відділення  Микола Попов, від міської ради - перший заступник Новобузького міського голови Сергій Довженко та начальник відділу з питань інвестиційних проектів та соціально - економічного розвитку Анна Луценко.

Члени робочої  групи детально розглянули заявку нашої громади щодо можливостей сировинної бази. Дійшли висновків щодо спроможності наповнення сировиною підприємства. Затвердили План дій щодо державно - приватного партнерства в межах інвестиційної пропозиції Браун Індастріал Технолоджі.

Члени робочої групи здійснили виїзд та оглянули запропоновану територію, на якій можливе будівництво підприємства.

В разі реалізації проекту, буде створено 48 НОВИХ робочих місць. Це лише одна із переваг цього підприємства.

Але, останнє слово буде   за депутатським корпусом та громадою.