Сьогодні, 23 березня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка , відбулось позачергове  засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді . На порядок денний було винесено  одне питання :

1. Про стан епідемічної ситуації та додаткові заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Миколаївської області.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо поширення респіраторної хвороби COVID-19 на території Миколаївської області та у зв’язку із значною інтенсифікацією епідемічного процесу на території області, комісія вирішила:

2.1. Враховуючи стрімке збільшення кількості випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) серед мешканців Миколаївської  області,  значне  зростання  серед  захворілих  кількості випадків, які потребують госпіталізації, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення  можливості   лікарні   надавати   своєчасно  допомогу  хворим  на  COVID-19  шляхом  їх  госпіталізації,  особливо  тяжкохворих , а  також відповідно до розділу III пункту 2 рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій  від  23  лютого 2021 року № 6 щодо забезпечення  посилення  протиепідемічних заходів, заборонити на території  Новобузької  міської  громади  у період з 00:00 годин  24 березня 2021 року до 24:00  години   04 квітня 2021 року:

2.2. Проведення  релігійними  організаціями  богослужінь,  якщо  не забезпечено наявності в споруді, приміщенні  не менше 10 квадратних метрів  на  одну  особу;

2.3. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять  діяльність  у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім  діяльності  з  надання  послуг  громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос;

2.4. Роботу  торговельно-розважальних центрів, дитячо-розважальних  центрів  всіх  форм  власності, крім магазинів продовольчої групи, засобів зв’язку, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової  хімії  та  торгівлі квітами.  Максимальна  кількість  відвідувачів магазинів повинна не перевищувати не більше одного покупця на 20 квадратних  метрів  площі  у  закладах  понад  200  квадратних  метрів.

Строк:  на час дії

карантинних обмежень.

3.    Доручити  директору  МДЮСШ  відділу  освіти,  молоді  та  спорту  виконавчого  комітету  Новобузької  міської  ради:

3.1.Проведення  всіх  масових  спортивних  заходів  з  дотриманням відповідних  санітарних  і  протиепідемічних  заходів.

Строк:  на час дії

карантинних обмежень.

4.  Доручити  начальнику  освіти,  молоді  та  спорту  виконавчого  комітету  Новобузької  міської  ради:

4.1.  Враховуючи,  що  здобувачі  закладів  загальної  середньої  освіти  Новобузької  міської  громади  з  22  березня  2021  року  перебувають  на  канікулах,  дистанційну  форму  навчання  запровадити  до  11   квітня  2021  року  у  разі  погіршення  ситуації  захворюваності  на  гостру  респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої   корона вірусом  SARS-CoV-2.

Строк: до стабілізації епідемічної                                                                                                                                       ситуації на території міської  громади.

5.         Рекомендувати Новобузькому ВП ГУ НП
в Миколаївській області,
начальнику Новобузького  міжрайонного   управління  Держпродспоживслужби  в  Миколаївській  області  за участю працівників  органів місцевого самоврядування в межах компетенції    посилити  контроль за  дотриманням  установ,  закладів,  підприємств  та  організацій  на  території  міської  громади  на  предмет  дотримання заходів  згідно   санітарного  законодавства  та  протиепідемічних  правил  під  час  карантину.  У  разі  недотримання  протиепідемічних  заходів  притягувати  порушників  до  адміністративної  відповідальності  згідно    чинного  законодавства.

Строк: з  24  березня  2021  року.

6.     Довести до суб’єктів господарювання, які провадять діяльність на території непродовольчих ринків, що у випадку недотримання  відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, з 29 березня 2021 року буде запроваджено заборону на діяльність цих ринків на території міської  громади.

Строк: негайно.

7.    Доручити  директору   КНП  «Новобузький  районний  центр  первинної   медико-санітарної  допомоги»  :

7.1. Забезпечити вакцинацію проти коронавірусної хвороби працівників закладів охорони здоров’я  та  зацікавлених  осіб міської  громади  згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я України.

Строк: на час дії карантину.

8.  Рекомендувати міському голові   забезпечити безумовне виконання завдань, визначених пунктом 3 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  при    облдержадміністрації         від 10 березня 2021 року  №8.

Строк: негайно.

9.  Доручити  директору КП  «Новобузької  міської  ради  «Добробут»:

9.1.   Посилити  контроль  виконання  протиепідемічних  вимог під час здійснення  пасажирських  перевезень,  запровадити  додаткові заходи  дезінфекції   громадського  транспорту  на  кінцевих  зупинках.

Шановні жителі громади ! Бережіть себе та своїх близьких!