Сьогодні, 15 травня, був проведений заключний VII тур відкритого чемпіонату Новобузької територіальної громади з волейболу серед чоловіків. В турнірі приймали участь вісім команд: с. Новохристофорівка, м. Баштанка, "Динамо" , "МСЦ", смт. Казанка, МДЮСШ, "Кам'яне", "Освіта". Результат розділився наступним чином : третє місце - команда МДЮСШ, друге місце - команда "Кам'яне", перше місце - команда "Освіта". Кращі гравці турніру : Коноплянніков Ілля, Авраменко Сергій, Мулик Андрій, Комишний Сергій (отримали особисті пам'ятні статуєтки).

Переможці та призери отримали від міського голови Максима Лагодієнка кубки, медалі, грамоти та грошові винагороди І місце - 2000 грн, ІІ місце - 1500 грн, ІІІ - місце 1000 грн.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису